Vitajte u nás

Pozývame Vás stráviť čas v našom penzióne Gazarka, ktorý sa nachádza len 12km od mesta Kúty a 15km od mesta Senica.

Penzión je obklopený borovicovými lesmi a piatimi jazerami. Určite si prídete na svoje vďaka rôznorodým možnostiam, ktoré táto lokalita ponúka. Priamo na jazere Gazárka si zaplávate, ulovíte ryby, budete sa člnkovať alebo sa voziť na vodných bicykloch. Pre detičky sú v celom areáli pripravené detské ihriská, dospelí si zahrajú plážový volejbal, tenis, či golf len 15km od nás v známom rezorte Penati golf Šajdíkové Humence. Za návštevu stojí aj miestna Bazilika Sedembolestnej Panny Márie, ktorá sa stala navštevovaným pútnickým miestom. Pre cyklistov sú v okolí pripravené mnohé cyklistické trasy a v zime pre bežkárov bežecké trate.

Vaše večerné chvíle strávite v caffe bare na prízemí penziónu s miestnosťou pre 30 osôb alebo v exteriéri na terase so záhradným krbom s možnosťou grilovania. Penzión Gazarka navyše ponúka priestory na firemné športové dni i teambuilding, či menšie rodinné oslavy a stretávky. Pre skupiny nad 10 osôb penzión zabezpečuje raňajky, obedy i večere podľa dohody so zákazníkom.

Na oplotenom pozemku zabezpečenom kamerovým systémom si pohodlne zaparkujete Vaše autá.

 

Náš Penzión Gazarka patrí medzi najobľúbenejšie penzióny v kategórii ubytovanie Šaštín Stráže na portáli MegaUbytovanie.